Dům seniorů Bílá podkova je privátní zařízení nabízející nadstandardní bydlení zejména osobám starším 65 let s možností zajištění celodenní péče i stravování, a to v samostatných moderně vybavených jednolůžkových či dvoulůžkových obytných jednotkách s vlastním vchodem, sociálním zařízením, elektricky polohovatelnými postelemi, vkusným nábytkem, vybaveným kuchyňským koutem, televizním a internetovým připojením. Manželský nebo družský pár může využít také ubytování ve větší obytné jednotce 2+KK.

Komplex je tvořen jednopatrovou budovu s pavlačí a výtahem nacházející se v uzavřeném areálu, který je zcela bezbariérový a kromě vlastní kapličky nabízí také mnohá zákoutí s lavičkami k příjemnému posezení a relaxaci v okrasné zahradě.

Zařízení je vybaveno také multifunkční společenskou místností, která slouží k pravidelnému setkávání a udržování sociálních kontaktů, ale také k aktivizačním a volnočasovým aktivitám.

V celém areálu je zakázán pohyb podomních prodejců a jiných nežádoucích osob, ohrožujících bezpečí a pohodu našich seniorů. Objekt je střežen kamerovým systémem.

20160617_154658